Biz Kimiz ?

Yeni Nesil Reklamcılığa  360° Bütünleşik Pazarlama Yaklaşımı

Daire21 olarak bizler alışılagelmiş reklam ajanslarının dışında kendini ”yeni nesil reklam ajansı” olarak konumlandıran, dijitalin süreçlerin tümüne hakim, tamamıyla genç bir yapıyız.

Bunun yanı sıra butik bir çalışma anlayışı benimseyerek, birlikte çalıştığımız markaları farklı sektörlerden seçmekte ve markalara özgü yöntemlerle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İnternet, pazarlama, iletişim gibi farklı disiplinleri reklamcılığın kreatif yetileri ve ilkeleriyle multidisipliner bir anlayış ile harmanlayarak, markanızın tüm dijital pazarlama süreçlerini bütünleşik bir anlayış ile ele alıyoruz. Alanında uzman iç ve dış destek ekibimizle markanıza en uygun dijital çözüm ve projeler sunmak için çalışıyoruz.

Nasıl Büyüyoruz?

Cevap basit. Sizinle!

Daire21 olarak birlikte çalıştığımız müşterileri seçerken özenle
davranıyor birlikte büyüyebileceğimiz markalarla çalışmayı
kendimize ilke ediniyoruz.

Zira şuna inanıyoruz;iyi müşteri iyi projedir
ve iyi proje bize başarı getirir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Dahası da var...

360° Yaklaşım

Birbirinden farklı disiplinleri tek potada erittiğimiz ve pazarlamanın tüm süreçlerini ele aldığımız bu yaklaşım ile dijital dünyada her yönden güçlü markalar yaratıyoruz.

Butik Yapı

Tüm müşterilerimizi farklı sektörlerden seçmekte ve yüzlerce küçük proje yerine sadece elle tutulur, birlikte bir adım öteye geçebileceğimiz projelerle ilgilenmekteyiz.

Kreatif Odaklılık

Sunum bize göre markayı güçlü yapan en önemli noktalardan biridir. Tasarım, fotoğraf, video, motion graphic ve animasyon gibi tekniklerle içerik üretiminde yaratıcı ve estetik bir tutum sergiliyoruz.

Orjinal İçerik

Tüm içerik üretim süreçlerimizde benzersizlik ilkesini benimsiyor ve markanın dijital dünyada rakiplerinden hızlıca ayrışmasını sağlıyoruz.

Bilimsel Anlayış

Pazarlama stratejilerimiz markaya özgü analizlerle kurgulanırken, çalışmalarımız da bu stratejiler ile hazırlanmakta, ölçümlenerek sürekli geliştirilmektedir.

7/24 Hizmet

Çalışma birlikteliğimizin başından sonuna dek sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekte, sorunlarınıza anında çözümler üretmekteyiz.

Ekibimiz

Genç, Kreatif, Bilimsel

Bizimle Birlikte Markanızı Büyütmeye Hazır mısınız?